Direktori Staf

Jabatan Muzium Malaysia
Kamarul Baharin bin A. Kassim YBhg. Datuk Kamarul Baharin bin A. Kasim
Ketua Pengarah
Jabatan Muzium Malaysia
kamarulk@jmm.gov.my
Tel: 03 2267 1000 Samb. 244
Tel: 03 2284 1971 Talian Terus
Mohd Azmi bin Mohd Yusoff YBrs. En. Mohd Azmi bin Mohd Yusoff
Timbalan Ketua Pengarah (Permuziuman)
Jabatan Muzium Malaysia
mohdazmi@jmm.gov.my
Tel: 03 2267 1000 Samb. 261
Mohamad Shawali bin Hj. Badi YBrs. En. Mohamad Shawali bin Hj. Badi
Timbalan Ketua Pengarah (Dasar)
Jabatan Muzium Malaysia
shawali@jmm.gov.my
Tel: 03 2267 1000 Samb. 281
Muzium Negara
azmiismail
En. Azmi bin Ismail
Pengarah
Muzium Negara
azmi@jmm.gov.my
Tel: 03 2267 1111 ext. 113
Darniza bt. Daut @ Mohmud
Cik Darniza bt. Daut @ Mohmud
Timb. Pengarah
Muzium Negara
darniza@jmm.gov.my
Tel: 03 2267 1111 ext. 225
wany
Cik Hazwani binti Haroon
Pembantu Setiausaha Pejabat
wany@jmm.gov.my
Tel: 03 2267 1111 ext. 203
 
 
Unit Pentadbiran & Pengurusan Harta dan Bangunan
zambri
En. Zambri bin unyah Basri
Kurator Kanan
zambriunyah@jmm.gov.my
Tel: 03 2267 1111 ext. 321
Pn. Siti Hawa
Pn. Siti Hawa bt. Ariffadzillah
Penolong Kurator
hawa@jmm.gov.my
Tel: 03 2267 1111 ext. 122
En. Mohamad Taufik
En. Mohamad Taufik bin Harun
Penolong Kurator
mtaufik@jmm.gov.my
Tel: 03 2267 1111 ext. 212
Unit Pameran
noraini
Pn. Noraini bt. Basri
Kurator Kanan
noraini.basri@jmm.gov.my
Tel: 03 2267 1111 ext.
Unit Pendidikan & Khidmat Seranta
Pn Fadhliatun Azmi
Pn. Fadhliatun bt. Azmi
Kurator
fadhliatun@jmm.gov.my
Tel: 03 2267 1111 ext. 206
En. Badrolhisham
En. Badrol Hisham bin Abdul Rahman
Penolong Kurator Kanan
badrol@jmm.gov.my
Tel: 03 2267 1111 ext. 317
Cik Noor Wahida
Pn. Noor Wahida bt. Hasan
Penolong Kurator
wahida@jmm.gov.my
Tel: 03 2267 1111 ext. 383
Unit Rekabentuk
Mohd Harris Faizal Abdul jalil
En. Mohd Harris Faizal bin Abdul Jalil
Pereka Kanan
harris@jmm.gov.my
Tel: 03 2267 1111 ext. 287
Sahibul Firdaus Omar
En. Sahibul Firdaus bin Omar
Pereka
firdaus@jmm.gov.my
Tel: 03 2267 1111 ext. 185
Unit Penyelidikan dan Dokumentasi
noraini

Pn. Noraini bt. Basri
Kurator Kanan
noraini.basri@jmm.gov.my
Tel: 03 2267 1111 ext. 145

Cik Zuniwati bt. Ab. Rahman

Pn. Zuniwati bt. Ab. Rahman
Pembantu Muzium
zuniwati@jmm.gov.my
Tel: 03 2267 1111 ext. 192